Naše plány

Co nás trápí

Největší škodou je že děti neznají hry venku, stavění bunkru, Larp mých dětských let.

Larp je momentálně zábavou dospělých, a bylo by fajn kdyby se do této zábavy zapojili i děti, samozřejmě je jasné že bitevní části musí být pro děti oddělené, ale hrací část takzvaná příběhová může být sloučená.

V dnešní době děti neznají nic jiného než mobily, tablety, počítače, poflakuji se po ulicí dělají nepořádek, Mojí myšlenkou je dovést spoustu dětí například k Larpu, Podporuje to tvořivost dětí, pohyb na čerstvém vzduchu, zaměstná je to do velké míry časově, ale v dobrém slova smyslu.

ZDRAVÍ je největší dar co můžeme dát dětem a sami sobě 


V Japonsku mají léčbu která se jmenuje v překladu asi nějak takto: léčba lesem /šinrin-joku/

Šinrin-joku neboli lesní koupel je současný trend trávení času v lese pro zlepšení fyzické i psychické pohody. Praxe je velmi jednoduchá–můžete objímat stromy, chodit naboso po trávě nebo jenom vědomě a intenzivně dýchat čistý vzduch. Rozhodně se budete divit, jaký dopad může tato medicína mít. Podaří se vám snížit krevní tlak a stres, zvýšit imunitní systém a energii a znovu se napojit na sílu přírody. 

Stručně řečeno: Náš program který máme vypracovaný v 5ti fázíh je plně kompatibilní s nejnovějšími výzkumy a tradicí japonského léčitelství.


Jednotlivec nic nezmění

Je jedno kolik dobrých nápadů máte, nebo jak by jste chtěli zlepšit naše prostředí, pokud za tím stojíte sami,

Proto jsem vytvořil tento e-shop a sepsal přesný plán co chci udělat v jakém pořadí a budu velmi rád za každého kdo nás podpoří,

Podpořit nás můžete

  • nákupem reklamních produktů věnujete celou utrženou částku - na Projekt 1-5 fáze
  • nákupem ostatních produktů věnujete 10 % z utržené částky - na Projekt 1-5 fáze
  • sledováním , šířením a odběrem Youtube kanálů
  • focení s vlky věnujete 50 % z utržené částky - na Projekt 1-5 fáze
  • přímým sponzorstvím 

Plán 1/5

  • v 1 fázi Střelnice běžné venkovní pro Luky a kuše všech typů.
  • v 2 fázi připojení 3d lukostřelby a turnajové prostředí.
  • v 3 fázi rozšíření pozemku na tvorbu Larpu. Vytvoření vesnice, tržnice a další pro hrací část, a pro akční část DŘEVÁREN pár kulis a vyhrazené místo kde by se mohli jak děti tak dospělí vyblbnout.
  • v 4 fázi rozšíření o dětský tábor s aktivitami PRIMITIVNÍCH DOVEDNOSTÍ a SURVIVALU (novodobý skaut), učili by se, jak rozdělat oheň, které rostliny jsou k jídlu, které naopak ne, jak si postavit přístřeší, učili by se střelbu z luku a pod.

Společně s dětským táborem si představuji program na podporu pro děti z dětských domovů či pro rodiče s nízkými příjmy, jednalo by se vždy o omezený počet dětí a bylo by to podmíněné prospěchem a známkou z chování, abychom odměnili děti, které se opravdu snaží. Rozhodně by jsme to Financovali z části my a z druhé si myslím, že se najdou organizace firmy či lidé, kteří by se chtěli spoluúčastnit na financování.

  • v 5 fázi rozšíření o hospodářská zvířata, která by byla umístěná v Larp vesnici (ovce, kozy, slepice, husy, koně a další), tyto zvířata budou nejen funkční částí larpu, ale také plně zapojeny do aktivit dětí z táboru, aby se naučili co nejvíce o těchto zvířatech, tak o užitku a určitě se naučíme i některé věci které se s jejich pomocí dělají.