Můj začátek lukostřelby

Když jsem si chtěl koupit první luk, setkal jsem se s 2mi problémy. První: v žádném obchodě mi nikdo nedal luk vyzkoušet do ruky, takže jsem nemohl vyzkoušet nátahovou sílu luku ani délku nátahu, aby mi luk seděl v ruce. Takže můj první luk musel být improvizace a risk zisk. 

Druhý : problém je že pokud je člověk z města nemá kde střílet, 

Co s tím?

A proto jsem se rozhodl že udělám střelnici s 3D lukostřelbou, kde si budou moct lidé vyzkoušet před nákupem luku různé typy luků o síle od 10liber do 35 liber, aby mohli snadněji začít. 

Chci, aby tato střelnice byla plně otevřená veřejnosti, na celodenní střelbu jak na terče běžné, pohyblivé tak 3D lukostřelbu.

Problém dnešní doby

Dnešní děti neudrží pozornost déle jak 3 minuty, čím myslíte že je to způsobené? Výdobytky dnešní doby, mobily a ostatní elektronika! Lukostřelba je jeden ze sportů, který dětí učí trpělivosti, udržení pozornosti, podporuje je v pobytu v přírodě, zároveň probíhá pernamentní posilováni jak těla tak duše.

Veškeré naše projekty jsou tvořeny, aby byli prospěšné pro naše děti dlouho do budoucna a abychom efektivně bojovali s moderní dobou, která se snaží naše děti připravit o samostatné myšlení a odebírá jim schopnosti přežití, v našich programech se budeme snažit tyto schopnosti dětem vrátit.

v záložce naše plány jsou představeny 4 z 5 našich plánu v pořadí jak budeme postupovat.


Lukostřelecká škola-jedná se zatím jen o možnost, která by mohla být uskutečněná


Rozhodně je cílem tuto střelnici přetavit do něčeho většího, osvojit si umění a šířit dále napříč generacemi, účastnit se s celými rodinami a tvořit tradice.Podpořte nás

Podpořit nás můžete nákupem reklamních předmětů, šířením naších stránek, youtube kanálu, spolupráci, výrobou předmětů či kostýmů k prodeji, či přímým sponzorstvím.