Vlčí patroni

Jsme nezisková organizace zaměřená na volnočasové aktivity, 

Děti jsou naše budoucnost

Dětské tábory, novodobý skaut. Chceme dětem ukázat co nejvíce věcí jak se to dělalo dříve. V areálu plánujeme nejen lukostřelbu, pece na chleba, ukážeme si a naučíme se jak se dělají hrníčky, misky či cihly, naučíme se které rostliny můžeme jíst a které ne, z jakých rostlin je dobrý čaj, a nebo jak si udělat provaz v přírodě například z kopřiv.

Larp 

Larp je úžasný v tom že ho může hrát kdokoliv od doby co stojí na nohou a to po celou dobu života! V naších mladých letech jsme si běžně hráli na různé fiktivní či filmové postavy, např na Robina Hooda, Rytíře, princezny, čaroděje a další. a to je LARP a chceme toto dát našim dětem, odtrhnout je od virtuálního světa a ukázat jim reálnou hru a rozvíjet jejich myšlení a fantazii. 

Více info v záložce LARP.

2023

V dnešní době plné shonu, je velmi důležité mít místo, kde se můžete odreagovat, vypnout, či  pouze zmizet z města.

Každý to řeší jinak a my chceme také pár lidem s tímto pomoct. 

Co s tím?

Rozhodli jsme se vytvořit několika bodový plán , jak pomoct co největší skupině lidí jakéhokoliv věku.

Lukostřelba 

V tomto úžasném sportu se dají spojit všechny věkové kategorie, ať rekreačně tak i závodně .

Někteří lidé berou lukostřelbu jen jako relax, například Japoncům nejde o to co nejlépe nastřílet, pro ně je to rituál uklidnění duše, v překladu něco ve smyslu, aby vaše duše byla klidná jako hladina vody za bezvětrného dne.

Střelnice

Na střelnici bude možné střílet ze všech typů luků, kuší, pistolových kuší a dokonce i vrhat nože či vrhací hvězdice.

3 D terče už je jiná, určitě tam budou povoleny jen luky, aby se neničily moc rychle 3D terče.


Dřevárny

Dřevárny většinou navazuji na Larp. Jedná se o bitevní část smyšleného světa, s bezpečnými zbraněmi. Určitě je tato hra lepší pro naše děti než hraní her na PC, playstation či mobilech. Lepši nějaká ta modřina, než vymytý mozek z elektroniky, která je všude kolem nás.

Více info v záložce Dřevárny. 

Zvířata

V areálu chceme hospodářské zvířata, aby nejen děti ale i Larpaři mohli s těmito zvířaty pracovat .

Rozhodně budou v našem statku ovečky, kozy, slepice, husy či kráva nebo kůň.

Zvířata budou umístěny v Larp vesničce, ke které budou mít i děti tábora přístup. Chceme aby děti viděli jak se dělá z ovčí vlny provaz či kabát, že vajíčka jsou od slepic a jsou opravdu lepší od slepic než z marketu, z husího peří si uděláme šípy nebo polštář, a kozy a krávy dávají mléko, které nepochází z obchodu.


Podpořte nás

Podpořit nás můžete nákupem reklamních předmětů, šířením naších stránek, youtube kanálu, spolupráci, výrobou předmětů či kostýmů k prodeji, či přímým sponzorstvím.